kreatywnY marketing

KIM JESTEŚMY?

Akademia Zdrowego Przedszkolaka to ogólnopolski projekt edukacyjny, skierowany do przedszkoli publicznych oraz niepublicznych w całym kraju. Projekt powstał w 2010 roku i od tego czasu zajmuje się promowaniem zdrowia, zdrowych nawyków żywieniowych, rozwojem społeczno-emocjonalnym wśród dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców. Do tej pory uruchomiliśmy 19 Akcji edukacyjnych, które w chwili obecnej docierają do ponad 5 500 placówek. Naszą grupą docelową, do której kierujemy swój przekaz są dzieci w wieku 3 - 6 lat oraz ich rodzice. Bezpośrednim Partnerem w procesie edukacji oraz dostarczania naszych rozwiązań są placówki przedszkolne. Przez kilka lat wspólnych działań udało się nam wypracować model komunikacji dla nowatorskich rozwiązań, dzieki którym zyskują zarówno dzieci, ich rodzice, jak i sama placówka. Wyróżnia nas kreatywne, wielokierunkowe działanie, dające realne korzyści dla: Przedszkoli - dając dostęp do nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, inspiracji, wsparcia ekspertów oraz działu IT. Dzieci - poprzez wspieranie edukacji pro zdrowotnej oraz budowanie zdrowych nawyków w trakcie warsztatów i zabaw. Rodziców - poprzez zaangażowanie w edukację dzieci i silną komunikację z przedszkolem.

OFERTA

SAMPLING/dystrybucja materiałów

Państwa (ulotki, broszury, książeczki edukacyjne itp.) są przekazywane/wysyłane do współpracujących z nami placówek przedszkolnych wraz z materiałami edukacyjnymi do naszych akcji lub dystrybuowane niezależnie. W chwili obecnej docieramy do ponad 5 500 placówek przedszkolnych z całej Polski działając głównie w zakresie szeroko pojętej edukacji społecznej m.in. w zakresie zdrowego żywienia, profilaktyki zdrowotnej, ekologii, aktywności oraz bezpieczeństwa. We wrześniu 2016 r. wystartowaliśmy z XIX już akcją Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Współpracujemy z różnymi Partnerami od 6 lat zapewniając im wyjątkowe i unikalne możliwości dotarcia do grupy rodziców, dzieci ,a także samych przedszkoli dzięki stałej i bezpośredniej komunikacji z placówkami.

KREATYWNE KONKURSY

Tworzymy kreatywne rozwiązania na potrzeby każdego produktu lub usługi. Konkursy to bardzo atrakcyjna i pożądana przez naszych Partnerów forma współpracy, która zapewnia szerokie mozliwości dotarcia do celu. Każdy konkurs pozwala nam na pokazanie skali tego wydarzenia, poprzez prace z przedszkoli wykonane przez dzieci oraz nauczycieli. Organizujemy całe przedsięwzięcie oraz opracowujemy mechanizm konkursowy indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Na zakończenie zdajemy podsumowanie z wydarzenia w postaci statystyk, prac plastycznych, zdjęć, a nawet filmów. Konkursy często odbywają się dwutorowo: dla rodziców i dla przedszkoli. Ufundowanie nagród leży po stronie Partnera.

USŁUGI DODATKOWE

KOMPLEKSOWE DZIAŁANIA PR

Warsztaty sprofilowane pod konkretny produkt partnera (opis produktu, podkreślenie jego cech i innowacyjności). Produkt przyjazny rodzicom i dziecku. Obecność we wszystkich materiałach edukacyjnych skierowanych do przedszkoli i rodziców. Promowanie na stronie AZP poprzez zamieszczenie profesjonalnej treści wydawniczej przygotowanej przez zespół ekspertów. Logo Partnera akcji na materiałach dla przedszkoli i rodziców. Direct e-mailing oraz informacja w cyklicznym newsletterze do przedszkoli oraz rodziców o wspólnych działaniach. Slider na stronie głównej www.zdrowyprzedszkolak.pl oraz działania promocyjne na platformie Facebook.

ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Jesteśmy wiarygodnym Partnerem dla naszych placówek, a nasza relacja opiera się na dużym zaufaniu. Wspieramy Firmy oraz produkty które są zgodne z ogólnie przyjętymi normami dotyczącymi zdrowia dzieci i dorosłych. Pomożemy Ci dotrzeć do ponad 5500 placówek w całym kraju, lub placówek w danym regionie. Dzięki nam Twój przekaz dotrze bezpośrednio lub pośrednio do ponad 700 000 dzieci oraz ponad 1 200 000 rodziców w całym kraju. Bazując na Twoich potrzebach zaplanujemy wspólne działania, a oferta będzie konkurencyjna kosztowo. Możesz również liczyć na pełny raport z naszych wspólnych działań.

Joanna Lew Starowicz  jlew-starowicz@zdrowyprzedszkolak.pl  792 197 175

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

ZDROWYPRZEDSZKOLAK.PL