Zaprenumeruj "Wiem!"

UKAZAŁ SIĘ 4 NR magazynu „Wiem! jak działają dzieci”. 

 

Zachęcamy Rodziców i Przedszkola do prenumeraty!

 

Co można zyskać dzięki lekturze „Wiem! Jak działają dzieci”?

Na pewno wiedzę o tym, jak dziecko postrzega świat. Co widzi, jak widzi, co je interesuje, jak działa jego mowa, jak uczy się języka. W magazynie jest mnóstwo małych i większych porad dotyczących żywienia, ale także zabawek i książek dla dzieci.
Jednak przede wszystkim w magazynie znajdują się teksty, które tłumaczą emocje dzieci oraz proponują, jak się z dzieckiem komunikować i jak odczytywać sygnały, które nam przekazuje. Nie jest to kolejny magazyn, gdzie mamy piszą dla mam, a tata sięga po arykuł i nic nie rozumie - teksty piszą również panowie.. Pismo na równi stawia dzieci obojga płci, pokazuje, że każda nauka i wiedza o świecie może być atrakcyjna zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

 

„...A najbardziej mnie cieszy to, że rodzice są potraktowani w tym magazynie jak posiadacze jakiegoś trudnego sprzętu, który wymaga instrukcji obsługi. Bo tak jest naprawdę – dziecko to w końcu skomplikowana maszyna, której żadnego mechanizmu nie wolno zlekceważyć! Na przykład piękna rozkładówka o tym, czy karmić dziecko kulkami czekoladowymi czy płatkami. Bierze to sobie taki tata do ręki i ma jasną instrukcję: to tak, a to nie. Albo jak wytłumaczyć dziecku działanie samochodu. Jest rysunek, są opisy, i tata ma łatwiej, już mu się tłumaczenie nie plącze.....“.
Zwierciadlo.pl

 

Do magazynu piszą dziennikarze naukowi związani z magazynem FOKUS - Wojtek Mikołuszko, Katarzyna Sroczyńska i Łukasz Kaniewski, wzięci autorzy książek dla dzieci, o świecie nauki i przyrody oraz psychologowie – m.in. Agnieszka Stein. Współpracujemy z uznanymi grafikami i ilustratorami m.in. Ignacym Czwartosem i Emilią Dziubak.

 

Zachęcamy do wspólnego poznawania świata dziecięcych emocji i wyobraźni!

 

Koszt indywidualnej prenumeraty rocznej to tylko 22 zł (za 4 numery )

Koszt prenumeraty dla przedszkoli ustalamy indywidualnie.

 

Więcej informacji na: zdrowyprzedszkolak.pl/index.php/magazyn-wiem/prenumerata.html