Wiosenni detektywi - konkurs fotograficzny

Po długiej zimie, dorośli i dzieci z utęsknieniem zerkają w okno, wypatrując najpiękniejszej pory roku. Miasto Dzieci wraz z producent artykułów plastycznych – firmą Astra, ogłaszają koniec biernego oczekiwania. Aparaty w dłoń i idziemy szukać wiosny! Kolorowe nagrody pozwolą stworzyć pełne barw wiosenne dekoracje.

 

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Należy za pomocą  mechanizmu konkursowego Miasta Dzieci przysłać zdjęcia Dzieci - Wiosennych Detektywów, którzy tropią oznaki wiosny lub już je wytropili. Im bardziej widoczne na zdjęciu będzie zaangażowanie Detektywa i im więcej wiosny na nim pokażecie, tym lepiej!

 

Od pierwszego dnia trwania konkursu można także głosować na ulubione zdjęcie! Na jedno zdjęcie można głosować raz na dobę, możecie jednak każdego dnia głosować na różne zdjęcia! Część nagród zostanie przyznana bohaterom zdjęć, które zdobędą największą ilość głosów. Pozostałe nagrody przyzna Komisja Konkursowa.  A nagrody to zestawy plastyczne, w których skład wchodzą farby, plasteliny, flamastry, kredki, kubeczki, bloki rysunkowe, skarbonki do kolorowania…

 

Zapraszamy do zabawy!
Szczegóły i Regulamin Konkursu:
 http://miastodzieci.pl/konkurs/9:Wiosenni-Detektywi.-Konkurs-fotograficzny