3 edycja Piramidy Żywienia Przedszkolaka wystartowała!

Rozpoczęliśmy 3 edycję akcji Piramida Żywienia Przedszkolaka, jesień 2012, pod hasłem: Jemy warzywa i owoce sezonowe! Poza materiałami warsztatowymi i plakatami, które od nas otrzymaliście, macie do dyspozycji także nową stronę – a tym samym, nowe możliwości.

 

Nauczyciele mogą na bieżąco zamieszczać materiały z akcji na swojej własnej podstronie, możecie także dzielić się z nami swoimi uwagami i sugestiami na forum, zamieszczać przepisy kulinarne w zakładce Strefa Rodzica – Przepisy, już niebawem skorzystać ze sklepu. Poza tym oczywiście codziennie przeczytacie nowe artykuły i ciekawostki, dowiecie się o interesujących wydarzeniach i wyjazdach rodzinnych.

Zapraszamy do korzystania z nowej platformy komunikacji Rodzic – Nauczyciel – Akademia Zdrowego Przedszkolaka!