Zapraszamy do udziału w 11 akcji Akademii Zdrowego Przedszkolaka

Drodzy Nauczyciele!

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej, 11 akcji Akademii Zdrowego Przedszkolaka

 

Będą to już 3 warsztaty z cyklu Przedszkolak bezpieczny w podróży, tym razem pod hasłem:

 

PRZEDSZKOLAK BEZPIECZNY W PODRÓŻY

 

W czasie tych warsztatów zwrócimy szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas podróży na wakacje oraz jak się do niej przygotować. Zabierzemy Was w niezwykłą podróż nad morze, jezioro i w góry. 

Jak zwykle będziemy mieć propozycję dla dzieci (bajki, zabawy, kolorowanki), nauczycieli (scenariusz zajęć) oraz rodziców (prezentacja, konkursy).

Jednocześnie przypominamy, że w akcji mogą wziąć udział przedszkola zarejestrowane na naszej stronie www.zdrowyprzedszkolak.pl.

 

W razie jakichkolwiek pytań,  prosimy o kontakt:

 

Magdalena Branecka  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; tel. 500-736-789

Przedszkola z województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego, śląskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego.

 

Marta Cygan Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. 886-609-858

Przedszkola z województwa: łódzkiego, małopolskiego, opolskiego, pomorskiego, podkarpackiego, zachodniopomorskiego.

 

Już ponad 3500 przedszkoli bierze udział w naszych Akcjach!