Instrukcja zgłaszania do programu

Drodzy Nauczyciele,

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że do naszego programu na rok 2014 /2015 nadal można się zgłaszać. 

Dla tych z Państwa którzy tego jeszcze nie zrobili, a są zainteresowani,poniżej zamieszczamy krótką instrukcję, jak w najprostszy sposób dołączyć do Akademii i brać udział w naszych akcjach. 

Przedszkola już zarejestrowane korzystają z instrukcji nr I. Placówki nowe, które jeszcze nie uczestniczyły w naszych wcześniejszych programach prosimy o zapoznanie się z instrukcją nr II. 
 

I. PRZEDSZKOLA, KTÓRE SĄ JUŻ ZAREJESTROWANE

Aby dokonać zgłoszenia placówki przedszkolnej do tegorocznego programu należy upewnić się czy przedszkole ma już zarejestrowane konto w naszym serwisie, tj. posiada login i hasło. Jeśli tak, należy: 

1. zalogować się, wypełniając pola logowania, 

2. kliknąć w pole DOŁĄCZ DO PROGRAMU - w ten sposób wyrażacie Państwo chęć udziału w tegorocznym programie "PRZEDSZKOLAK PEŁEN ZDROWIA" - jest to wspólna nazwa dla całego programu, tj, wszystkich akcji, które się na niego składają. Pojawi się także prośba o akceptację Regulaminu. 
 

3. dokonać wyboru akcji, w których chcieliby Państwo uczestniczyć. Należy to zrobić poprzez swój panel administratora. W tym celu należy wejść w zakładkę STREFA PRZEDSZKOLA -> Profil przedszkola. Tam przechodzimy w pole AKCJE AZP, gdzie wyszczególniliśmy wszystkie 4 akcje proponowane na obecny rok szkolny. Poprzez kliknięcie w pole DOŁĄCZAM przy wybranej akcji zatwierdzacie Państwo w niej swój udział.  
 
II. PRZEDSZKOLA, KTÓRE NIE SĄ JESZCZE ZAREJESTROWANE 
 
Jeżeli Wasza placówka nie jest jeszcze zarejestrowana, tzn. nie braliście Państwo udziału w naszych poprzednich programach i w związku z tym nie posiadacie loginu i hasła, trzeba konto utworzyć, aby móc uzyskać te dane i zalogować się w naszym serwisie. 

W tym celu należy:


1. wejść na naszą stronę www.zdrowyprzedszkolak.pl 

2. obok mapy Polski znajduje się obrazek z dziewczynką i poniżej tego obrazka pole DOŁĄCZ DO AKADEMII - gdzie należy kliknąć, 

3. Tam u dołu strony znajduje się formularz rejestracji dla przedszkoli, który należy wypełnić, 

4. po wypełnieniu formularza klikamy w pole UTWÓRZ KONTO, 

5. na adres mailowy, podany w formularzu rejestracji powinna przyjść wiadomość z linkiem aktywacyjnym. UWAGA! Jeśli nie otrzymaliście Państwo tej wiadomości, proszę sprawdzić folder SPAM-u, 

6. Jeśli mimo sprawdzenia, wiadomość z linkiem aktywacyjnym nie dochodzi, proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript."

7. gdy konto jest już aktywne, proszę wypełnić pola logowania swoim loginem i hasłem i dalej postępować wg instrukcji dla przedszkoli, które są już zarejestrowane (u góry tej wiadomości) od punktu drugiego. 

Akcja jesienna rozpoczyna się od momentu zamieszczenia przez nas na stronie Akademii materiałów do jej realizacji. Gdy materiały będą już dostępne na naszej stronie, poinformujemy o tym w osobnej wiadomości. Wówczas można będzie je pobrać i rozpocząć warsztaty w swoim przedszkolu. 

W panelu administratora udostępnimy także formatkę - ujednolicony dla wszystkich szablon, który będzie stanowił gotowy wzór sprawozdania z naszej akcji. Zadaniem Państwa będzie wypełnienie go, aby rozliczyć się z realizacji założeń naszej akcji i móc uzyskać Certyfikat. 

Przypominamy, że udział w Akademii Zdrowego Przedszkolaka jest bezpłatny!