Akcja XIII "Podróż do Eko Krainy"

Drodzy Nauczyciele,

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią udostępniamy Wam przed Świętami kompletny scenariusz akcji zimowej "Podróż do Eko Krainy". Zaktualizowany plik ze scenariuszem możecie znaleźć w swoim panelu przedszkola po zalogowaniu, w polu akcje Akademii Zdrowego Przedszkolaka.

 

Nowe zagadnienia, czyli eko-wychowanie (wiemy jak oszczędzać energię) oraz aktywność (ruszam się – jestem zdrowy) znajdziecie na końcu scenariusza (od strony nr 17). Zagadnienia te powinny być zrealizowane w styczniu i lutym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że grudzień jest miesiącem intensywnych przygotowań do Świąt, więc jeśli nie udało się Wam zrealizować pierwszej części modułu (Recykling), to zachęcamy, by w styczniu i lutym nadrobić te zaległości

Pozdrawiamy,

Akademia Zdrowego Przedszkolaka