Formatka do sprawozdań - jak to działa?

Aby zamieścić sprawozdanie z danej Akcji należy wstawić pojedyncze zdjęcia (minimum 3) do danego bloku/modułu tematycznego (łącznie jest ich cztery), z krótkim opisem. Nie wstawiamy tutaj plików Power Point, Word czy pdf, a wyłącznie pojedyncze zdjęcia! Po uzupełnieniu formatki jest ona widoczna w Państwa panelu, w polu aktualne sprawozdania.

Zamieszczenie sprawozdania (uzupełnienie formatki) ma na celu potwierdzenie, że akcja w przedszkolu odbyła się i możemy przyznać Państwu Certyfikat.  

Przypominamy jednak, że każdorazowo udział w akcji oraz jej realizacja w placówce musi być potwierdzona przez  minimum 3 rodziców dzieci w niej uczestniczącej! Potwierdzenie przez Rodziców, to także możliwość zgromadzenia dodatkowych 10 000 punktów zdrowia!

Po wypełnieniu przez Was formatki ze sprawozdaniem, rodzic może zalogować się na swoje prywatne (założone w serwisie) konto - Panel Rodzica, "dołączyć" do wybranego przedszkola i potwierdzić poprzez swój Panel Rodzica realizację akcji w przedszkolu.