Sprawozdanie z akcji jesiennej - wydłużenie terminu

Drodzy nauczyciele,

Informujemy, że przedłużamy termin uzupełnienia formatki ze sprawozdaniem z akcji "Podróż do krainy pełnej zdrowia".

Na ostateczne uzupełnienie formatki czekamy do 15.01.2015 r.

Przypominamy, że formatkę można znaleźć w swoim panelu, po zalogowaniu na swoje konto przedszkolne.

Zaznaczone czerwoną ramką ostatnie pole AKTUALNE SPRAWOZDANIA - tam znajduje się formatka.

Wyszczególniliśmy kolejne 4 bloki tygodniowe programu jesiennego "Podróż do krainy pełnej zdrowia" i zadaniem Państwa jest uzupełnienie tych czterech bloków.

Należy kliknąć w niebieskie pole SPRAWOZDANIE pod każdym z czterech modułów.

Wymagane jest wstawienie minimum 3 zdjęć z realizacji działań podjętych w ramach danego tygodnia. Poniżej można wstawić krótki opis do zdjęć.

Przypominamy, że realizacja akcji musi być potwierdzona przez minimum 3 rodziców dzieci w niej uczestniczącej!

Po wypełnieniu przez Was formatki ze sprawozdaniem, rodzic może już zalogować się na swoje prywatne (założone w serwisie) konto, dołączyć do wybranego przedszkola i potwierdzić poprzez swój panel rodzica realizację akcji w przedszkolu.

Instrukcja potwierdzania przez rodziców znajduje się na naszej stronie tutaj.

Uzupełnienie formatki w wymagany sposób plus potwierdzenie realizacji akcji przez minimum trzech rodziców jest podstawą do wystawienia Certyfikatu.