Moc życzeń dla wszystkich Babć i Dziadków!

Naszym kochanym Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia w dniu ich święta.

Dziś szczególnie mocno dziękujemy Wam za to, że jesteście, że wspieracie nas – rodziców swoim doświadczeniem i udzielacie cennych rad. Wychowaliście nas na świadome i samodzielne osoby, które pozakładały rodziny, kto zatem może mieć większe doświadczenie w wychowywaniu niż Wy? Teraz mamy już swoje dzieci, którym pragniemy przekazać te same wartości, które otrzymaliśmy od Was. I mimo, iż czasem trochę podśmiewamy się z Waszych tradycyjnych „babcinych” rad, to wiedzcie, że są one dla nas bezcenne. Wychowaliście nas, prosimy Was również o pomoc w wychowaniu naszych dzieci. A uśmiech wnuka/wnuczki będzie dla Was zapewne największą nagrodą!

"Dziś przedszkolaki Babci i Dziadkowi życzenia składają, bo bardzo mocno ich kochają,

Bez nich żadna zabawa się nie obejdzie, bo czas mają dla nich zawsze i wszędzie.

Akademia, Rodzice i dzieci o Babci i Dziadkach dziś pamietają, bo w wychowaniu maluszków nas mocno wspierają

Wszystkiego Najlepszego!"

Zespół Akademii Zdrowego Przedszkolaka