Uwaga - ogłaszamy wielki konkurs dla Rodziców i Przedszkoli „Aktywny Rodzic”!

Uwaga - ogłaszamy wielki konkurs dla Rodziców i Przedszkoli

„Aktywny Rodzic”!

Łączna wartość nagród dla Przedszkoli to aż 15 000 PLN!!! Dla Aktywnych Rodziców również

przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Rodzicu masz szansę wspomóc swoje Przedszkole w walce o

nagrody i jednocześnie sam zdobyć nagrodę główną o wartości 2500 PLN – rodzinny wyjazd na weekend

w SPA i voucher na zakupy w sklepie internetowym Akademii, który otwieramy już wkrótce.

Rodzicu zarejestruj się w serwisie www.zdrowyprzedszkolak.pl i pomóż zebrać punkty dla Przedszkola Twojego dziecka. Dokończ zdanie konkursowe „Jestem Aktywnym Rodzicem, bo…” na specjalnej stronie www.konkurs.zdrowyprzedszkolak.pl. Wygraj atrakcyjne nagrody dla siebie i swojego przedszkola. Możesz zdobyć vouchery o wartości 1.000, 500 i 250 PLN na zakupy w internetowym sklepie Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Nagroda główna to (oprócz vouchera) atrakcyjny rodzinny wyjazd na weekend do ośrodka SPA. Łączna wartość nagród dla Rodziców to ponad 30.000 PLN!

Biorąc udział w konkursie wspierasz jednocześnie Przedszkole, do którego uczęszcza Twoje dziecko. Przedszkola biorące udział w konkursie gromadzą Punkty Zdrowia, które zdobywają m.in. poprzez Twój udział w konkursie. Gdy Ty prześlesz nam swoją odpowiedź – Twoje Przedszkole otrzyma od nas dodatkowe punkty.

Im więcej Rodziców dołączy do konkursu, tym więcej punktów zdobędzie Przedszkole. Łączna wartość nagród dla Przedszkoli to 15.000 PLN!!! Przedszkola będę walczyły również o vouchery o wartości 5.000, 3.000, 2.000 oraz 1.000 PLN.Vouchery będzie można zrealizować w internetowym sklepie Akademii Zdrowego Przedszkolaka, do którego zaprosimy Was już wkrótce.

W naszym sklepie znajdziecie zweryfikowane przez nas produkty najwyższej jakości takie jak: ekologiczna żywność, zabawki oraz wszelkiego rodzaju pomoce naukowe. Zapraszamy do sklepu już wkrótce!

Konkurs trwa od 19.02 do 29.05.2015

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE ZARÓWNO PRZEDSZKOLA, JAK I RODZICÓW.

NIE CZEKAJ – ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

NAGRODY CZEKAJĄ!

Weź udział w Konkursie – jako Rodzic

Weź udział w Konkursie – jako Przedszkole  (Aby wziąć udział w konkursie jako Przedszkole ,musisz posiadać zarejestrowane konto Przedszkola)