„Król i królowe balu”

Konkurs na najpiękniejsze przebrania karnawałowe rozstrzygnięty! 

Otrzymaliśmy od Was kilkadziesiąt zdjęć przepięknych strojów i masek. Każde przebranie było oryginalne i niepowtarzalne. Gratulujemy Wam zaangażowania i kreatywności. Na pewno Wasze dzieci królowały na przedszkolnych balach.

Wszystkim, a w szczególności zwycięzcom gratulujemy!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

A wszystkich zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach. 

NAGRODY GŁÓNE

 

WYRÓŻNIENIA

 

 

 

Nagrody w konkursie - zestawy kosmetyków  - ufundowała Ziaja.

Liście zielonej oliwki to wyjątkowa seria przygotowana z okazji jubileuszu 25-lecia firmy Ziaja. Nowa odsłona znanej oliwkowej receptury została zainspirowana liśćmi zielonej oliwki, które wspomagają pielęgnację skóry naturalnym, zdrowym i dermatologicznym sposobem. Odświeża i wzmacnia skórę oraz chroni przed transepidermalną utratą wody. W serii znalazły się produkty do codziennej pielęgnacji o nowoczesnych formułach w postaci m.in. oliwki do mycia ciała, wody tonizującej, dwufazowego płynu do demakijażu oczu i ust, a także dezodorantu bez soli glinu.

Ziajka to seria kosmetyków dla dzieci, w skład której wchodzą produkty bezpieczne i skuteczne, przebadane dermatologicznie i alergologicznie pod kontrolą lekarzy specjalistów.