„W poszukiwaniu wiosny” - konkurs fotograficzny dla rodziców

Wiosna tuż, tuż – już czuć ją w powietrzu! Coraz częściej można ją też zobaczyć. Na jej powitanie zapraszamy Was do udziału w konkursie fotograficznym „W poszukiwaniu oznak wiosny”. Zróbcie zdjęcie, które udowodni, że wiosna jest już blisko.

Krokus

 

Prosimy o wstawienie fotografii (wielkość zdjęcia max. 1024 x 768px) na FORUM strony www.zdrowyprzedszkolak.pl w stworzonej przez administratora zakładce „W poszukiwaniu wiosny – konkurs fotograficzny”. Nagrodzimy najładniejsze, wg nas zdjęcia.
Udział w konkursie możliwy wyłącznie po zalogowaniu. Wysłanie zdjęcia oznacza akceptację regulaminu konkursu.


Na Wasze prace czekamy do 21 marca.

 

Do wygrania 4 zestawy dermokosmetyków dla skóry wrażliwej „Pharmaceris”

Pharmaceris

W skład zestawu wchodzi:
- Łagodny tonik nawilżający do twarzy PURI-SENSILIQUE
- Delikatny peeling enzymatyczny do twarzy PURI-SENSIPIL
- Skoncentrowany szampon wzmacniający do włosów osłabionych H-KERATINEUM

 

Zapraszamy!

Regulamin konkursu