„W poszukiwaniu wiosny” – rozwiązanie konkursu

Na naszym forum internetowym ostatnio się „zazieleniło”. A wszystko to za sprawą wiosennego konkursu fotograficznego – „W poszukiwaniu wiosny”. Udało Wam się uchwycić obiektywem pierwsze kwiatki, rozkwitające pąki oraz owady, które wyczuły już wiosnę w powietrzu.

Choć zima w tym roku nie była zbyt surowa, to na pewno każdy z nas z utęsknieniem czekał na wiosnę. Dziękujemy, że podzieliliście się z nami tym, co udało się Wam spostrzec. Czekamy aż Wiosna w pełni pokaże na co ją stać!

Nagrody tym razem trafią do autorów poniższych zdjęć:

47

 

57

 

5

 

28

 

Nagrody – zestawy dermokosmetyków dla skóry wrażliwej, ufundował właściciel marki Pharmaceris

Z nagrodzonymi skontaktujemy się e-mailowo.

Kolejne konkursy już wkrótce – nie przegapcie!