Konkurs na najpiękniejsze ozdoby Wielkanocne

Zajączki, kurczaczki, kolorowe pisanki i koszyczki – ozdoby Wielkanocne w okresie świątecznym przyozdobią zapewne każdy dom i przedszkole. Na pewno wiele z tych ozdób wykonacie własnoręcznie. Pochwalcie się nimi!

KONKURS OZDOBY WIELKANOCNE

Zapraszamy Was do udziału w konkursie na najpiękniejsze własnoręcznie wykonane ozdoby Wielkanocne! Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno Rodziców, jak i Przedszkola. Tym razem proponujemy Wam zupełnie inną formułę konkursową.

Konkurs odbywa się na naszym profilu Facebook-owym, gdzie możecie dodać zdjęcia Waszych ozdób. Tym razem to Wy podejmiecie decyzję, które z prac podobają Wam się najbardziej. Na każde zdjęcie możecie głosować i zapraszać do udziału w konkursie Waszych znajomych.

SAMI WYBIERZCIE ZWYCIĘZKIE PRACE!

Konkurs trwa do 12 kwietnia!

Do wygrania 6 zestawów kosmetyków marki Pharmaceris.

Pharmaceris

W skład zestawu wchodzi:

- Balsam nawilżający do ciała dla dzieci

- Żel delikatny do mycia ciała i głowy dla dzieci

- Nawilżający krem ochronny do twarzy 30SPF

 

Weź udział!

 

Aby wziąć udział w konkursie musisz posiadać konto na portalu Facebook.

Znajdź nas na Facebooku - https://www.facebook.com/akademiazdrowegoprzedszkolaka