×

Ostrzeżenie

JFolder::create: Ścieżki nie ma wśród ścieżek open_basedir

Podróż do Krainy Aktywności - Prezentacja dla rodziców

Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi we wspólną podróż do Krainy Aktywności

Drodzy Rodzice,

Wasze dzieci wspólnie z nauczycielami w przedszkolu, realizując program Akademii Zdrowego Przedszkolaka, tym razem udały się w podróż do Krainy Aktywności. Podczas tej podróży uczą się m.in. o tym po co uprawiać warzywa, jakie są zalety prowadzenia własnego mini-ogródka oraz nabywają umiejętności praktycznych związanych z założeniem takiego przyprzedszkolnego, przydomowego lub parapetowego ogródka.

Zapraszamy Was abyście również dołączyli się do tej podróży. Poniżej przedstawiamy krótką prezentację, która pozwoli Wam zrozumieć wartości, które poprzez nauczycieli przedszkolnych chcemy przekazać Waszym dzieciom. Również Was zapraszamy do aktywnego włączenia się we wspólną edukację Waszych pociech. Zapraszamy do obejrzenia!