INSTRUKCJA POTWIERDZANIA SPRAWOZDAŃ DLA RODZICÓW

Przypominamy, że aby uzyskać Certyfikat z przeprowadzenia akcji w przedszkolu, wymagane jest potwierdzenie jej realizacji przez minimum trzech rodziców!

potwierdzenie

Poniżej krótka instrukcja jak rodzic powinien potwierdzić realizację akcji:

1. Rodzic po utworzeniu konta w serwisie powinien zalogować się na stronie swoimi danymi, przejść w swój panel rodzica i tam wybrać przedszkole, do którego chce "dołączyć" (czyli wybiera z listy odpowiednie przedszkole).
Po wyborze i "dołączeniu" do przedszkola, rodzic uzyskuje możliwość wglądu w panel "swojego" przedszkola, m.in. w sprawozdania dodane przez „jego” przedszkole.

2. Rodzic zobaczy pole "Zobacz profil twojego przedszkola", w które należy wejść.

3. Następnie rodzic przechodzi w zakładkę SPRAWOZDANIA.
Jeśli przedszkole uzupełniło już formatkę ze sprawozdaniem, rodzic widzi zamieszczone sprawozdania i może je akceptować. Jeśli przedszkole nie zapisało jeszcze sprawozdania w swoim panelu, rodzic nie może jeszcze dokonać potwierdzenia.

4. Teraz wystarczy już kliknąć w pole POTWIERDZAM! które znajduje się nad sprawozdaniami z poszczególnych bloków tematycznych akcji.
Po kliknięciu w pole "Potwierdzam" zniknie ono z panelu rodzica, który już takiego potwierdzenia dokonał.

5. Po potwierdzeniu realizacji akcji przez minimum trzech rodziców i zweryfikowaniu w systemie sprawozdania zostanie przyznany dla przedszkola CERTYFIKAT.


Termin uzupełnienia formatki z akcji wiosennej przez przedszkola to 31.05.2015 r.

Rodzice mogą potwierdzić realizację akcji w dowolnym terminie, natomiast do czasu ich akceptacji wstrzymane jest wystawienie Certyfikatu dla przedszkola.