Przedszkolak pełen zdrowia – dziękujemy za udział w projekcie

Przedstawienia, wierszyki, galowe stroje – kolejny rok edukacyjny czas zamknąć. Również w Akademii Zdrowego Przedszkolaka chcielibyśmy dokonać oficjalnego zamknięcia roku edukacyjnego. I choć fizycznie nie było nas w budynkach Waszych przedszkoli, to dzięki Waszemu zaangażowaniu czujemy się tak jakbyśmy tam byli :) A zatem rok edukacyjny 2014/2015 uważamy oficjalnie za zakończony!

dziekuje

A jak to zwykle na zakończeniach bywa chcielibyśmy dokonać krótkiego podsumowania. Jest nas już ponad 4,5 tysiąca – szczególnie witamy Wszystkich, którzy dołączyli w tym roku, mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej.

Mijający rok upłynął nam pod hasłem realizacji programu „Przedszkolak pełen zdrowia”, w ramach którego przeprowadziliśmy 4 akcje edukacyjne:

- „Podróż do krainy pełnej zdrowia” – październik/listopad
- „Podróż do EKO-krainy” – grudzień/styczeń
- „Podróż do krainy aktywności” – marzec/kwiecień
- „Podróż do bezpiecznej krainy” – maj/czerwiec

Dziękujemy za Wasz czynny udział – za realizację scenariuszy, zamieszczanie sprawozdań, mobilizowanie rodziców i angażowanie ich w nasz projekt. Wierzymy, że dzięki naszej wspólnej działalności udało się wpłynąć na zmianę nawyków żywieniowych w wielu polskich rodzinach.

Gratulujemy wszystkim, którzy spełnili formalne wymagania udziału w akcjach i zdobyli Certyfikaty. Mamy nadzieję, że otrzymane certyfikaty będą dla Was czymś więcej niż tylko kolejnym zdobytym wyróżnieniem, a wiedza i informacje, które Wam przekazywaliśmy pozostaną z Wami na kolejne lata. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu Akademii udało Wam się również wprowadzić korzystne zmiany w jadłospisach Waszych placówek. Nawet najlepsza wiedza teoretyczna jest bowiem nieskuteczna, jeśli nie idą za nią konkretne czyny. Pamiętajcie, że to w dużej mierze od Was zależy zdrowie Waszych podopiecznych.W tym roku zorganizowaliśmy dla Was również kilka konkursów, w których mogliście wygrać atrakcyjne nagrody. Konkursy miały różną formę i tematykę, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zorganizowaliśmy następujące konkursy: „Ozdoby choinkowe”, „EKO-bałwan”, „król i królowa balu”, „Ozdoby wielkanocne”, „Aktywny Rodzic”, „Jem owoce i warzywa, bo…”, „Nasz własny ogródek warzywny”, „Przedszkolak pełen zdrowia” oraz „Mapa zdrowia”. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

Ważnym wydarzeniem mijającego roku było również uruchomienie sklepu internetowego ze zdrową żywnością – e-zdrowyprzedszkolak.pl. Naszym marzeniem było stworzenie tego wyjątkowego miejsca w sieci, w którym można zrealizować ideę naszego projektu i dzięki oferowanym produktom, z łatwością zbudować zdrową piramidę żywienia dla całej rodziny. Cały czas rozwijamy ten projekt, wkrótce uruchomimy dla Was również specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu również Wy będziecie mogli otrzymać wymierne korzyści. Tym wszystkim, którzy dokonali już zakupów – serdecznie dziękujemy, a pozostałych równie serdecznie zapraszamy. Pamiętajcie, że dokonując zakupów w naszym sklepie, wspieracie Akademię Zdrowego Przedszkolaka i dajecie jej szansę na dalsze funkcjonowanie i edukację Waszych dzieci.

Pamiętajcie, że mimo wakacji, Akademia Zdrowego Przedszkolaka jest dla Was cały czas otwarta. Zapraszamy do kontaktu, czekamy na Wasze uwagi i sugestie – również te dotyczące tematyki przyszłorocznych akcji. Maile możecie wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A teraz nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam zdrowych i bezpiecznych WAKACJI. Odpoczywajcie i nabierajcie sił, bo od września znowu czeka nas dużo pracy…

Wszystkiego dobrego!

Zespół Akademii Zdrowego Przedszkolaka