Akcja XVI „Z Janem Brzechwą o zdrowiu” – startujemy!

Rozpoczynamy nowy cykl akcji edukacyjnych Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Tym razem wspólnie ze znanymi twórcami dla dzieci zapraszamy najmłodszych w bajkową podróż do krainy zdrowia.

Patronem akcji jesiennej uczyniliśmy Jana Brzechwę. Poprzez analizę jego twórczości oraz organizację zabaw i warsztatów w placówkach, przekażemy dzieciom praktyczną wiedzę na temat profilaktyki otyłości, która ostatnio stała się w Polsce poważnym problemem. Przedszkolaki dowiedzą się również jak prawidłowo dbać o ząbki i co warto jeść aby były one zdrowe. Poza tym będziemy zachęcać dzieci do wybierania sezonowych warzyw i owoców, tak aby naturalnie wzmocnić odporność przed zimą.

W każdej chwili możecie dołączyć do naszej Akcji!

Możecie to zrobić na dwa sposoby – wybierając pakiet PREMIUM lub pakiet STANDARD.

Wybierając pakiet STANDARD otrzymacie dostęp do naszych materiałów on-line. Materiały przeznaczone są do samodzielnego wydruku.

Jeżeli zdecydujecie się na pakiet PREMIUM, to po dokonaniu opłaty w wysokości 149 zł brutto otrzymacie od nas nie tylko komplet wydrukowanych materiałów w atrakcyjnej szacie graficznej (plakat przewodni, oprawiony scenariusz, 2 bajki z ilustracjami, kolorowanki dla całej grupy), ale również inne wartości. Materiały zostaną też wzbogacone o inne pomoce tj. naklejki dla dzieci i bajki do odsłuchu. Wszystkie materiały dodatkowo będą dostępne również on-line. Po zakończeniu Akcji otrzymacie też wydrukowany na dobrej jakości papierze Certyfikat.

Jeśli zdecydujecie się na pakiet PREMIUM otrzymacie dodatkowo, poza wspomnianymi, drukowanymi materiałami, wsparcie dietetyczne naszych ekspertów w postaci weryfikacji Waszego dwutygodniowego jadłospisu oraz 20% rabat na wszystkie nasze szkolenia (w tym dla personelu kuchennego oraz rodziców, więcej informacji: http://szkolenia.zdrowyprzedszkolak.pl/).

Zachęcamy Was do dołączenia do jesiennej Akcji, wybierając dogodny dla siebie pakiet.

Już teraz możecie rozpocząć realizację naszej jesiennej Akcji. Aby to zrobić dołączcie do Akcji – możecie to zrobić tutaj: http://zdrowyprzedszkolak.pl/program-2015-2016.html

Po dołączeniu i wyborze pakietu uzyskacie Państwo dostęp do materiałów on-line, które znajdziecie w panelu swojego przedszkola w zakładce „Akcje AZP”. Jeśli zdecydujecie się na pakiet PREMIUM w ciągu 7 dni od zaksięgowania wpłaty otrzymacie od nas komplet wydrukowanych materiałów.

Mamy nadzieję, że zarówno dla Was, jak i dla Waszych przedszkolaków będzie to interesująca i niezapomniana edukacyjna przygoda.

Poniżej prezentujemy podgląd materiałów graficznych, które oferujemy w pakiecie PREMIUM.

 

Plakat

Plakat

Jadłospis

Scenariusz dla Nauczycieli

Scenariusz dla Nauczycieli

Scenariusz dla Nauczycieli

Scenariusz dla Nauczycieli

BAJKA "Dbamy o zęby z Jordanem"

BAJKA "Dbamy o zęby z Jordanem"

BAJKA "Dbamy o zęby z Jordanem"

BAJKA "Dbamy o zęby z Jordanem"

Bajka Marchewkowe Chipsy

Bajka Marchewkowe Chipsy

Bajka Marchewkowe Chipsy

bajka Marchewkowe Chipsy