Gotuj zdrowo z rybką MiniMini - konkurs

Wspólnie z rybką MiniMini zapraszamy Was do udziału w konkursie "Gotuj zdrowo z rybką MiniMini".

logo mm

Prześlij swój własny przepis na danie dla dziecka, który poleciłabyś/poleciłbyś innym rodzicom. Do przepisu dodaj zdjęcia (od jednego do pięciu zdjęć). Jest jeden warunek: przepis musi być przygotowany ze zdrowych składników oraz nie zawierać nadmiernej ilości cukrów, soli i innych składników niepożądanych w diecie dziecka.

Każdy uczestnik akcji może zgłosić dowolną liczbę przepisów w każdej z pięciu kategorii. Najciekawsze, najzdrowsze i najoryginalniejsze przepisy zostaną nagrodzone! Jury wybierze po 5 przepisów z każdej z 5 kategorii – śniadanie, coś na ząb, obiadek, podwieczorek i kolacja.

Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie www.gotujzdrow.miniminiplus.pl 30 listopada.

Do wygrania 25 zestawów małego kuchcika z Rybką MiniMini!

nagrody2

Szczegóły konkursu: http://www.gotujzdrowo.miniminiplus.pl/konkurs.html