Ogłoszenie w sprawie Akademii Super Przedszkolaka

Szanowni Państwo! Niedawno jedna z firm wędliniarskich, produkująca m.in. parówki drobiowe, ogłosiła akcję skierowaną do przedszkoli pod nazwą Akademia Super Przedszkolaka. Chcielibyśmy poinformować Was, że nie mamy nic wspólnego z tą akcją i prosimy o nie utożsamianie nas z działaniami tej firmy.

 

Jak wiecie, Akademia Zdrowego Przedszkolaka promuje tylko właściwe i zdrowe nawyki żywieniowe oraz zdrowe produkty (parówki do nich nie należą!), nasze programy są zatwierdzane przez najlepszych specjalistów dietetyki (dr Annę Harton, dr. Joannę Myszkowską-Ryciak oraz mgr Olgę Dudę – pracowników warszawskiej SGGW), a jadłospisy dopasowane do potrzeb organizmu grupy wiekowej, dla której są przygotowywane. Akademia Zdrowego Przedszkolaka powstała w jednym celu - edukacji zdrowotnej i żywieniowej dzieci, rodziców i placówek przedszkolnym.