AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA - ROK EDUKACYJNY 2019/2020 - Informacje

Drodzy Dyrektorzy i Nauczyciele!

Otrzymujemy mnóstwo telefonów oraz maili w związku z planami na najbliższy rok edukacyjny, z zapytaniami o warsztaty żywieniowe i dalszą współpracę.
Od kilku miesięcy jesteśmy w stanie reorganizacji, dzięki której nasze Akcje oraz wszystkie pozostałe działania będą miały kompleksowy charakter, docierając zarówno do Was, do dzieci, ale też, a nawet możemy powiedzieć: w szczególności, do rodziców.

Pracowaliśmy bardzo intensywnie nad tym, w jaki sposób dotrzeć zwłaszcza do rodziców, których bezpośredni wpływ jest kluczowy w kształtowaniu młodego przedszkolaka, w duchu zdrowia oraz właściwego żywienia.
Zawsze nam na tym zależało, bo jest to kluczowe, aby dobre wzorce, które dzieci nabędą w placówkach zostały utrwalone także w domach.
Mając to na uwadze, zmodyfikowaliśmy trochę nasze Akcje, tak, aby właśnie rodzice, też mogli aktywnie w nim uczestniczyć :-)
W tej chwili kończymy prace nad programem, który będzie opierał się na dwóch niezależnych Akcjach, które przedstawimy Wam w najbliższym czasie. Udział w Akcjach pozostanie bezpłatny.
Reorganizacja wiąże się także z modyfikacjami strony, baz danych i przebudowy technologicznej, tak, aby nasze przyszłe działania mogły odbywać się bez żadnych problemów natury technicznej, a Wy, żebyście mieli szybki dostęp do swoich profili oraz materiałów.

W związku z tym zwracamy się do Was z wielką prośbą o uzupełnienie danych kontaktowych do Waszych placówek, w tym adresów mailowych, danych koordynatorów, ilości dzieci w przedszkolu i pozostałych danych, które znajdują się w formatkach rejestracyjnych, tak, abyśmy mogli bez przeszkód docierać do Was z informacjami edukacyjnymi.

Rejestracja: https://zdrowyprzedszkolak.pl/logowanie.html

Logowanie: https://zdrowyprzedszkolak.pl/logowanie.html

Bardzo cieszymy się z Waszego dużego zainteresowania naszymi Akcjami i przypominamy, że będą to 27 i 28 Akcja!!!
Już 10 lat jesteśmy z Wami!

Pozdrawiamy Was bardzo gorąco!

Joanna i Witold Lew Starowicz
Organizatorzy Akademii Zdrowego Przedszkolaka

Zapraszamy do kontaktu:
oraz komunikator na stronie zdrowyprzedszkolak.pl