Zimowy konkurs dla przedszkoli "EKO-bałwan"

Zapraszamy wszystkie przedszkola do udziału w naszym nowym zimowym EKO-konkursie. Nawiązując do tematyki obecnej Akcji „Podróż do EKO-krainy” prosimy Was o wspólne stworzenie z dziećmi EKO-bałwana. Ponieważ w tym roku zima poskąpiła nam śniegu i w wielu regionach Polski nie ma go prawie w ogóle, możecie „ulepić” bałwana niekoniecznie ze śniegu – Wy będziecie mieć pole do popisu, a dzieci nie zapomną co to jest bałwan ;)

Prace powinny być wykonane przez dzieci z ewentualną pomocą nauczyciela. Zachęcamy Was do użycia różnorodnych odpadów segregowanych, które nadają się do recyklingu. Przy ocenie prac będziemy zwracać uwagę przede wszystkim na kreatywność i użyte materiały.

Prosimy o przesłanie fotografii EKO-bałwana (wielkość zdjęcia max. 1024 x 768px). Każde przedszkole może zamieścić tylko jedną fotografię. Zdjęcia należy zamieścić na FORUM strony www.zdrowyprzedszkolak.pl w stworzonej przez administratora zakładce Zimowy konkurs dla przedszkoli EKO-bałwan. W konkursie wezmą udział tylko fotografie zamieszczone zgodnie z regulaminem. Udział w konkursie możliwy wyłącznie po zalogowaniu. Wysłanie zdjęcia oznacza akceptację regulaminu konkursu.

Na Wasze prace czekamy do 27 lutego.

Nagrodami w konkursie są kamizelki odblaskowe, opaski odblaskowe oraz karty rabatowe na zakup w/w produktów. Nagroda główna to zestaw 20 kamizelek i 20 opasek oraz karta rabatowa 20%; nagroda za zajęcie drugiego miejsca to zestaw 6 kamizelek, 10 opasek oraz karta rabatowa 20%; nagroda za zajęcie trzeciego miejsca to zestaw 4 kamizelek, 10 opasek oraz karta rabatowa 20%; przyznane zostaną również 3 nagrody pocieszenia.

  - Fundatorem nagród jest firma P.H.U. MINSTREL - Łukasz Rytel, organizator Kampanii Widoczne Dziecko

Liczymy na Waszą kreatywność i na pewno się nie zawiedziemy, w ostatnim konkursie na najpiękniejsze ozdoby choinkowe udowodniliście bowiem, że Wasza pomysłowość nie zna granic. Wierzymy, że tym razem też tak będzie.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin konkursu