Skonsultuj się z dietetykiem!

Pragniemy poinformować Państwa o uruchomieniu telefonicznych dyżurów dietetyka Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Nasz ekspert będzie odpowiadał na Państwa pytania związane z kwestią prawidłowego żywienia dzieci.

Przypominamy, że jednym z podstawowych celów naszej działalności jest propagowanie zdrowego żywienia i kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych zarówno wśród dzieci jak i ich opiekunów. Docierają do nas bardzo miłe opinie rodziców, których dzieci są objęte programem AZP. Zauważają oni wyraźną poprawę w chęci dzieci do sięgania po zdrową, naturalną żywność. Rodzice przyznają, że to często dzieci edukują ich jak powinna wyglądać prawidłowa i zdrowa dieta. 

Życzymy sobie, by placówki biorące udział w naszych akcjach również przestrzegały zasad zdrowego żywienia. Tylko w ten sposób będziemy w stanie utrwalić przekaz dla naszych dzieci. Dostajemy również sygnały od zatroskanych rodziców, którzy chcieliby się upewnić, że ich dzieci jedzą prawidłowo zarówno pod ich opieką jak i podczas pobytu w przedszkolu.

W związku z tym zachęcamy zarówno rodziców, dyrektorów jak i nauczycieli do kontaktu z dietetykiem Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Specjalnie dla Państwa uruchomiamy telefoniczne dyżury naszego eksperta – Ewy Buczkowskiej. Podczas rozmowy możecie Państwo omówić swoje wątpliwości związane z kwestią żywienia dzieci, układania jadłospisu itp. Na Państwa pytania czekamy również pod adresem mailowym.

Tel.: 730 197 502
(koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora)

Terminy dyżurów:
wtorki w godz. 13.00 – 15.00 i czwartki w godz. 10.00 – 12.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. *

 

Nasz dietetyk specjalnie dla Państwa będzie w wyznaczone powyżej dni dyżurował pod telefonem, by odpowiadać na Państwa pytania. Jednocześnie zachęcamy przedszkola (jak i rodziców) do przesyłania przykładowych jadłospisów przedszkolnych na adres mailowy naszego dietetyka celem weryfikacji i sprawdzenia jego poprawności.


*Podanie adresu e-mail wiąże się z akceptacją regulaminu polityki prywatności serwisu i zgodę na przesyłanie informacji marketingowych drogą elektroniczną.