×

Ostrzeżenie

JFolder::create: Ścieżki nie ma wśród ścieżek open_basedir

Zakupy z Akademią

Działamy dla Was już ponad 4 lata. Przez ten czas przeprowadziliśmy 14 Akcji edukacyjnych, opracowaliśmy dziesiątki materiałów dydaktycznych i przygotowaliśmy setki artykułów. Nasi eksperci odpowiadają na Wasze maile i telefony, analizujemy zgłaszane przez Was wątpliwości związane z jadłospisami, staramy się żeby żadne Wasze pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Cieszymy się, że doceniacie efekty naszej pracy, co dobitnie potwierdzają liczby – 4.500 aktywnych przedszkoli i kilkanaście tysięcy zarejestrowanych rodziców. Jesteśmy przekonani, że nasz projekt ma istotny wpływ na zmianę nawyków żywieniowych wśród przedszkolaków i ich rodzin.

 

call-to-action-buttons

 

Zdrowa żywność

Wszystkie działania podejmowane przez Akademię mają status non profit. Nie posiadamy żadnych zewnętrznych źródeł finansowania. Nie stoi również za nami żadna duża zewnętrzna firma, tak jak to się dzieje w przypadku wielu kampanii społecznych. Być może nie jesteście tego do końca świadomi, ale koszty prowadzenia takiej działalności są duże – opracowanie materiałów, obsługa informatyczna, druk i wysyłka plakatów – to tylko część ponoszonych przez nas wydatków. Łatwiej możecie wyobrazić sobie tę kwotę, gdy pomnożycie chociażby koszt znaczka przez liczbę przedszkoli, do której wysyłamy certyfikat – 1,75 PLN x 4,500 przedszkoli, daje kwotę prawie 8 tys. PLN, nie licząc kosztów projektu i druku.

Zależy nam na tym aby udział w Akademii był dla Państwa całkowicie bezpłatny, dlatego ciągle poszukujemy różnych źródeł finansowania. Rozważaliśmy opcję wprowadzenia odpłatności za niektóre usługi, ale zrezygnowaliśmy z tego. Naszym najnowszym pomysłem, który mamy nadzieję, pomoże nam finansowo wesprzeć projekt Akademii jest uruchomienie platformy internetowej e-commerce.

 

Nad projektem sklepu internetowego e-zdrowyprzedszkolak.pl pracujemy od wielu miesięcy. Nie chcemy aby to był zwykły sklep z artykułami dla dzieci i rodziców, dlatego bardzo starannie dobieramy asortyment. Nie znajdziecie tu chińskiej tandety, wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikat jakości, są zdrowe, ekologiczne i bezpieczne.  Produkty, które znajdziecie w sklepie są spójne z programem Akademii Zdrowego Przedszkolaka i dzięki nim będziecie mogli łatwiej realizować ideę naszego projektu. Znajdziecie tu m.in. zdrową, ekologiczną żywność, kreatywne zabawki i pomoce naukowe.

 

Eko zabawki

 

 

Z racji naszej długofalowej współpracy ,Rodzice i Przedszkola biorące udział w Akademii Zdrowego Przedszkolaka będą mogły liczyć na specjalne profity. Wkrótce teź zostanie uruchomiony program lojalnościowy, dzięki któremu będziecie mogli liczyć na różne zniżki i promocje.

Wierzymy, że sklep e-zdrowyprzedszklak.pl będzie dla Was źródłem inspiracji, i że znajdziecie w nim produkty, które pomogą Wam realizować takie wartości, jak: zdrowie, bezpieczeństwo, kreatywność i ekologia. Liczymy również na to, że dzięki temu projektowi będziemy mogli dla Was w dalszym ciągu zupełnie bezpłatnie prowadzić i udoskonalać program Akademii Zdrowego Przedszkolaka.

 

 

Dziękujemy, że z nami jesteście!

Zapraszamy do sklepu e-zdrowyprzedszkolak.pl

 

call-to-action-buttons

 

Akademia Zdrowego Przedszkolaka