×

Ostrzeżenie

JFolder::create: Ścieżki nie ma wśród ścieżek open_basedir

JFolder::create: Ścieżki nie ma wśród ścieżek open_basedir

Bezpłatne kolorowanki i szablony świąteczne

Radosny czas Świąt Bożego Narodzenia zbliża się dużymi krokami. Ekipa Akademii Zdrowego Przedszkolaka też powoli zaczyna odczuwać świąteczną, przyjemną atmosferę. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodzianki.

kolorowanka mikolaj-Resizer-800

 

Specjalnie dla Was udostępniamy bezpłatnie zestaw kolorowanek i szablonów, które z pewnością pomogą Wam w dekorowaniu przedszkolnych sal i korytarzy. Dla dzieci zaś będzie to przyjemnie spędzony czas, który poświęcą na kolorowanie, wycinanie i ozdabianie świątecznych dekoracji.

Wszystkie przedszkola mogą pobrać z naszej strony 4 kolorowanki i 4 szablony do wycięcia i udekorowania sztucznym śniegiem, by okna przedszkolne przyciągały uwagę wędrującego nieopodal Mikołaja :)

Bezpłatne niespodzianki znajdują się na dole strony Akcji XX https://zdrowyprzedszkolak.pl/program-edukacyjny-2016-2017-akcja-xx.html

Przedszkola, które wykupiły choćby jeden moduł z Akcji XIX bądź Akcji XX będą mogły dodatkowo pobrać szablony, które po ozdobieniu stanowić będą piękną dekorację choinki lub sali. Będą one dostępne w ciągu najbliższych dni.