×

Ostrzeżenie

JFolder::create: Ścieżki nie ma wśród ścieżek open_basedir

JFolder::create: Ścieżki nie ma wśród ścieżek open_basedir

Bezpłatne świąteczne kolorowanki i karty pracy

Radosny czas Świąt Wielkiejnocy zbliża się dużymi krokami. Ekipa Akademii Zdrowego Przedszkolaka też powoli zaczyna odczuwać świąteczną, przyjemną atmosferę. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodzianki.

bajanek-Resizer-800

Specjalnie dla Was udostępniamy bezpłatnie zestaw kolorowanek i kart pracy, które z pewnością pomogą Wam w dekorowaniu przedszkolnych sal i korytarzy. Dla dzieci zaś będzie to przyjemnie spędzony czas, który poświęcą na kolorowanie, wycinanie i ozdabianie świątecznych dekoracji.

Bezpłatne niespodzianki znajdują się na dole strony Akcji XXI

https://zdrowyprzedszkolak.pl/program-edukacyjny-na-rok-szkolny-2016-2017-akcja-xxi.html

Artykuły powiązane