Promocyjne ceny na warsztaty kulinarne!

Fotolia 91542099 Subscription Monthly M-Resizer-800Drodzy Dyrektorzy i Nauczyciele,

Gorąco zachęcamy do organizacji warsztatów kulinarnych dla dzieci w Waszym Przedszkolu.

UWAGA!!!
Warsztaty zarezerwowane do końca grudnia zostaną objęte specjalną ofertą promocyjną!*

Mamy wiele pomysłów na warsztaty, ale według życzeń możemy dostosować się do wymagań Przedszkola. Dużym powodzeniem cieszą się „Zdrowe słodycze dla małego i dużego” oraz „Kuchnie świata”.

Warsztaty kulinarne to wspaniała okazja do zapoznania najmłodszych z różnorodnymi zdrowymi produktami oraz przełamanie barier związanych z ich jedzeniem.

Dla dzieci jest to niezapomniana przygoda, ogrom wrażeń i mnóstwo dobrej zabawy :)

Do realizacji zajęć zapewniamy kolorowe fartuszki kucharskie oraz niezbędne sprzęty AGD.

Każde dziecko otrzymuje dyplom potwierdzający udział w warsztatach.

Dobra zabawa gwarantowana!

Dojeżdżamy do wszystkich miejscowości w kraju. Może tym razem odwiedzimy Wasze przedszkole? :)

Skontaktuj się już dziś i zarezerwuj termin!

*cena promocyjna dotyczy wszystkich warsztatów zarezerwowanych zarówno na grudzień jak i przyszły rok

Dowiedz się więcej!
tel. 730 197 390