Nowy rok edukacyjny 2018/2019 - Zapraszamy serdecznie

 

Drodzy Dyrektorzy i Nauczyciele,

W najbliższym czasie rozpoczniemy kolejną, dwudziestą czwartą już Akcję Akademii Zdrowego Przedszkolaka. W tym roku chcemy zaprosić Was i Waszych wychowanków w podróż, której celem jest przekazanie dzieciom wiedzy i umiejętności z zakresu szeroko pojętego zdrowia.

Tegoroczny program będzie składał się z trzech niezależnych, bezpłatnych Akcji:

Jesiennej – Podróż do Krainy Pełnej Zdrowia
Zimowej – Podróż do Eko-Krainy
Wiosenno-Letniej – Podróż do Krainy Bezpieczeństwa
 

Zgodnie z ideologią Akademii w naszych scenariuszach nie zabraknie tematyki zdrowego żywienia, aktywności fizycznej, ekologii, higieny oraz inteligencji emocjonalnej.

Do poszczególnych Akcji będzie można dołączać niezależnie. Udział w Akcjach jest bezpłatny.

Wszystkie przedszkola, które nie uczestniczyły do tej pory w naszych akcjach, prosimy aby zarejestrowały placówkę na stronie http://www.zdrowyprzedszkolak.pl i dołączyły do bezpłatnej Akcji "Zdrowa rodzina - szczęśliwa rodzina", która stanowi naszą podstawę programową.

 

WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI

Równocześnie gorąco zachęcamy wszystkie przedszkola do skorzystania z warsztatów kulinarnych dla dzieci. Zainteresowane placówki prosimy o mail lub telefon z informacją w jakiej miejscowości znajduje się przedszkole i ile grup (do 25 dzieci) brałoby udział w zajęciach. Wówczas przygotujemy dla Was indywidualną wycenę. Dojeżdżamy do wszystkich miejscowości w kraju.


Zapraszamy do obejrzenia relacji z warsztatów kulinarnych
https://www.facebook.com/akademiazdrowegoprzedszkolaka/

Pozdrawiamy,
Akademia Zdrowego Przedszkolaka

Dowiedz się więcej!
tel. 730 197 390
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.