Wyniki konkursu na najpiękniejszą jesienną kompozycję

 

 

Drodzy Nauczyciele i Kochane Dzieci!

Dziękujemy za mnóstwo prac konkursowych z kompozycjami jesiennymi, które nadesłaliście do nas. Tym razem pobiliście absolutny rekord, a nasza skrzynka mailowa „pękała w szwach”, co oczywiście bardzo nasz cieszy. Prace były przepiękne, a wybór niezwykle trudny – jednak musieliśmy go dokonać.

Poniżej prezentujemy zwycięskie placówki, a przedszkola, które nie dostaną nagrody rzeczowej, otrzymają w podziękowaniu dyplomy, gdyż wszystkie dzieci i panie nauczycielki włożyły mnóstwo pracy i wysiłku, którego nie możemy nie docenić.

 

Nagrody rzeczowe otrzymują:

 

Przedszkole Miejskie w Szczawnie Zdroju

    


Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy

    


Przedszkole nr 17 w Tarnobrzegu

      


Przedszkole w Łowyniu, grupa Krasnale


Przedszkole nr 5 w Skierniewicach, grupa Biedronki

    


Niepubliczne „Misiowe Przedszkole” z Krakowa, grupa Pszczółki

  

 

 

WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

Nagrody ufundowały firmy: