Wyniki konkursu na zdrową potrawę z sezonowych warzyw i owoców

 

Kochane dzieci i rodzice!


Dziękujemy Wam za udział w konkursie na potrawę z jesiennych warzyw i owoców. Dostaliśmy od Was wiele zdrowych i inspirujących przepisów, co pokazuje, że coraz więcej rodzin dba o to, by na ich stołach znajdowały się wartościowe produkty, a także dużo warzyw i owoców pełnych witamin oraz składników mineralnych.


Poniżej prezentujemy nazwiska 3 zwycięzców oraz 4 osób, które zdobyły wyróżnienia. Od poniedziałku Wasze przepisy wraz ze zdjęciami będą zamieszczane na naszej stronie w Strefie Rodzica w zakładce Przepisy, aby inni rodzice mogli się zainspirować ciekawymi kulinarnymi pomysłami.


3 równorzędne nagrody główne otrzymują:

 

 

Na wyróżnienia zasłużyli:

 

  • Zuzia Krakowiak z mamą Olą z Łęcznej (praca: Leczo)
  • Arturek, Patryczek, pani Ewelina i pan Artur Maślankowie z Budzowa (praca: Zupa dyniowa)
  • Ewelina i Gabrysia Kubisty (praca: Zupa krem z cukinii)
  • Oskar Bieniek z mamą Iwoną z Krakowa (praca: Pizza-motyl)

 

Wszystkim uczestnikom oraz nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

Nagrody ufundowały firmy: