Sprawozdania

 

 

Jak powinno wyglądać sprawozdanie z przeprowadzonej akcji?

 

Sprawozdanie powinno być sporządzone (do wyboru) jako:

- pliki w wersji tekstowo-graficznej:

* prezentacja wykonana w programie POWER POINT (plik ppt), - około 10 Mb
* prezentacja wykonana np. w programie Acrobat Reader (plik pdf) – około 10 Mb
* sprawozdanie wykonane w Microsoft Office Word z wklejonymi zdjęciami w treści – około 10 Mb

- pliki w wersji tekstowej:

* sprawozdanie wykonane w Microsoft Office Word (tekst) + odrębna galeria zdjęć zamieszczona bezpośrednio na stronie www.zdrowyprzedszkolak.pl - 1 zdjęcie max 1Mb (przy czym ilość zamieszczonych zdjęć nie powinna przekraczać 2-4 zdjęcia z każdego podjętego działania w ramach realizacji akcji).

 

Co powinno zawierać sprawozdanie?

 

Sprawozdanie powinno zawierać pisemną relację z przebiegu akcji  (informacje o tym, kiedy akcja została przeprowadzona, które grupy brały w niej udział, czego dzieci nauczyły się podczas zajęć, czy cel określony przez Organizatora został osiągnięty, jak koordynatorzy oceniają przesłane materiały - wszelkie uwagi mile widziane) oraz dokumentację zdjęciową (na zdjęciach powinna być widoczna realizacja poszczególnych etapów akcji, wynikających z konspektu i przy pomocy materiałów, które przesłał Organizator). Ponieważ Organizator przesyła również prezentację dla rodziców i nauczycieli, chcielibyśmy także otrzymać od Państwa informację (tekst/zdjęcia), czy została ona przedstawiona rodzicom i w jaki sposób.

 

W jaki sposób zamieścić sprawozdanie w profilu przedszkola?

 

Sprawozdanie w formie tekstowo-graficznej należy zamieścić w zakładce SPRAWOZDANIA w utworzonej podstronie nazwanej hasłem przewodnim akcji (np. Przedszkolak Pełen Zdrowia, Podróż do mlecznej krainy, Zboża zjadamy, energię z nich mamy) jako załącznik (pod edytorem tekstu). Pozwoli to w łatwy sposób wyszukiwać i weryfikować Wasze sprawozdania.

 

Sprawozdanie w formie tekstu należy zamieścić w zakładce SPRAWOZDANIA w utworzonej podstronie nazwanej hasłem przewodnim akcji (np. Przedszkolak Pełen Zdrowia, Podróż do mlecznej krainy, Zboża zjadamy, energię z nich mamy) jako załącznik (pod edytorem tekstu) lub wkleić/wpisać czysty tekst (bez zdjęć i obrazków) do edytora tekstu.

 

Zdjęcia (w przypadku sprawozdania w formie tekstowej) należy zamieścić w zakładce Galerie w utworzonym folderze nazwanym hasłem przewodnim akcji (np. Przedszkolak Pełen Zdrowia, Podróż do mlecznej krainy, Zboża zjadamy, energię z nich mamy). Zdjęcia powinny być zapisane w formacie jpg, png lub gif, a wielkość pojedynczego zdjęcia nie powinna przekraczać 1024x768 piks.