Konkurs na najpiękniejsze ozdoby choinkowe

Żywa czy sztuczna, wysoka i rozłożysta, a może niewielka – nie ważne jaka, ale każda na pewno pięknie przystrojona. W te Święta choinka zagości w każdym domu, każdej szkole i przedszkolu. Zapraszamy Was do pochwalenia się własnoręcznie wykonanymi ozdobami, które przyozdobią Wasze drzewko.


Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy zarówno rodziców, jak i przedszkola.
Prace powinny być własnoręcznie wykonane przez dzieci, z ew. pomocą rodzica lub nauczyciela. Do wykonania ozdoby można użyć dowolnych materiałów.
Prosimy o przesłanie fotografii ozdoby choinkowej (wielkość zdjęcia max. 1024 x 768px). Na zdjęciu może znajdować się jedna lub kilka ozdób. Każdy rodzic lub przedszkole może zamieścić tylko jedną fotografię. Nagrodzimy najciekawsze i najbardziej pomysłowe prace.
Zdjęcia należy zamieścić na FORUM strony www.zdrowyprzedszkolak.pl w zakładce „Konkurs  na najpiękniejsze ozdoby choinkowe”. Tylko fotografie zamieszczone zgodnie z regulaminem wezmą udział w konkursie.
Udział w konkursie możliwy wyłącznie po zalogowaniu. Wysłanie zdjęcia oznacza akceptację regulaminu konkursu.
Na Wasze prace czekamy do 15 stycznia.
Nagrody zostaną rozlosowane w 2 kategoriach: dla rodziców i dla przedszkoli. W każdej kategorii do zdobycia są 3 nagrody główne (zestawy gier edukacyjnych) oraz 5 nagród dodatkowych.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!
Regulamin

granna
Fundatorem nagród jest firma Granna – wydawca i producent najwyższej jakości gier edukacyjnych.