Konkurs na najpiękniejsze ozdoby choinkowe nadal trwa!!!

Dziękujemy Wam za przesyłanie zdjęć w ramach konkursu na najpiękniejsze ozdoby choinkowe. Otrzymaliśmy już kilkadziesiąt prac. I już wiemy, że wybór będzie bardzo trudny, bo wszystkie prace są piękne i zasługują na nagrody. Zapraszamy tych, którzy jeszcze się nam nie pochwalili cudami, które zdobią ich choinki. Czekamy na Wasze prace!

Przypominamy, że w konkursie mogą wziąć udział zarówno rodzice, jak i przedszkola. Nagrody zostaną przyznane w dwóch oddzielnych kategoriach.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie tu: http://zdrowyprzedszkolak.pl/aktualnosci/item/518-konkurs-na-najpiekniejsze-ozdoby-choinkowe.html

Zdjęcia należy zamieścić na FORUM strony www.zdrowyprzedszkolak.pl w zakładce "Konkurs na najpiękniejsze ozdoby choinkowe": http://zdrowyprzedszkolak.pl/forum/kawiarenka/30-konkurs-na-najpiekniejsze-ozdoby-choinkowe.html . Ponieważ pojawiły się przypadki tworzenia oddzielnych, indywidualnych wątków o tym samym tytule, jeszcze raz prosimy aby prace wklejać do w/w wątku.

Na Wasze prace czekamy do 15 stycznia!

Fundatorem nagród jest firma Granna – wydawca i producent najwyższej jakości gier edukacyjnych.