Prenumerata

Zamówienia na prenumeratę prosimy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z podaniem numeru, od którego chcieliby Państwo rozpocząć.

Koszt 4 kolejnych numerów (prenumerata roczna) wraz z pakowaniem i przesyłką listem poleconym wynosi 22 zł.

Dane do przelewu

Numer konta:

04 1140 2017 0000 4702 0409 1211

Odbiorca: Lionfitness, Witold Lew-Starowicz

W tytule przelewu proszę podać swoje nazwisko oraz adres mailowy

Zapraszamy przedszkola do zaprenumerowania magazynu "WIEM! JAK DZIAŁAJĄ DZIECI" jako wyjątkowy prezent dla rodziców.
W celu zapoznania się ze szczegółami prenumeraty grupowej prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.