Materiały do Akcji wiosennej już do pobrania!

Miło nam poinformować, że dostępne są już materiały do wiosennej – XIV Akcji Akademii Zdrowego Przedszkolaka – „Podróż do Krainy Aktywności”, która będzie realizowana w marcu i kwietniu.

Tym razem zapraszamy Was w świat warzyw – zachęcamy do założenia własnego przyprzedszkolnego ogródka. Chcemy aby dzieci zrozumiały na czym polega „wyższość” warzyw pochodzących z własnej uprawy nad warzywami zakupionymi w markecie. Przewidzieliśmy również spotkania z ekspertami.

W module wiosennym znajdziecie Państwo ponadto ciekawe propozycje na aktywne spędzanie czasu przez przedszkolaków i ich rodziców. Jednocześnie zadbaliśmy o to, by jak przystało na Akademię Zdrowego Przedszkolaka, której jednym z kluczowych celów jest szeroko pojęty ekologiczny pomysł na życie, byście z naszą pomocą zorganizowali Międzynarodowy Dzień Ziemi. Będzie to doskonały moment na prezentację osiągnięć Waszych podopiecznych, jak również na dużą dawkę integracji członków społeczności przedszkolnej.

Zapraszamy do dołączenia się do Akcji i pobrania materiałów.