Wielki konkurs dla Rodziców i Przedszkoli „Aktywny Rodzic”!

Pragniemy Was poinformować o naszym nowym konkursie pt. „Aktywny Rodzic”, w którym Przedszkola będą mogły po raz pierwszy wygrać wartościowe nagrody o łącznej wartości 15.000 PLN!

Przygotowaliśmy dla vouchery o wartości 5.000, 3.000, 2.000 oraz 1.000 PLN. Vouchery będzie można zrealizować w internetowym sklepie Akademii Zdrowego Przedszkolaka, do którego zaprosimy Was już wkrótce.

W naszym sklepie znajdziecie zweryfikowane przez nas produkty najwyższej jakości takie jak: ekologiczna żywność, zabawki oraz wszelkiego rodzaju pomoce naukowe.

Konkurs prowadzony jest dwutorowo – Rodzice rejestrują się na naszym serwisie i wysyłają nam rozwiązanie prostego zadania konkursowego, a Wy za każdego zaangażowanego rodzica dostajecie od nas dodatkowe Punkty Zdrowia. Im więcej rodziców zaangażuje się w naszą Akcję, tym więcej punktów otrzyma Przedszkole.

Naszym celem jest zachęcenie Rodziców do czynnego udziału w programie zdrowego żywienia swoich dzieci. Zależy nam na tym, aby oni również wspomogli wspólne działania Wasze i Akademii, aktywnie włączając się w edukację swoich dzieci w zakresie podejmowanych przez nas tematów. Z rozmów z Wami wiemy, że często ciężko jest zaangażować Rodzica, dlatego mamy nadzieję, że atrakcyjne nagrody, które przygotowaliśmy dla Rodziców, pomogą Wam pozyskać ich uwagę.

Zadaniem Rodzica jest dokończenie konkursowego zdania „Jestem Aktywnym Rodzicem, bo…”. Nagroda główna dla Rodziców to rodzinny wyjazd na weekend do ośrodka SPA i voucher na zakupy w sklepie internetowym Akademii o łącznej wartości 2.500 PLN.

Rodzice mogą również zdobyć vouchery o wartości 1.000, 500 i 250 PLN na zakupy w internetowym sklepie Akademii Zdrowego Przedszkolaka.

 

Weź udział w konkursie!