Zapraszamy w podróż do Krainy Aktywności!

Rusza nowa, wiosenna Akcja Akademii Zdrowego Przedszkolaka! Jest to już nasza XIV Akcja, którą będziemy realizować w marcu i kwietniu. Tym razem zapraszamy Was w podróż do Krainy Aktywności.

W tej Akcji przybliżamy Waszym podopiecznym świat warzyw i zachęcamy do założenia własnego przyprzedszkolnego ogródka. Chcemy aby dzieci zrozumiały na czym polega „wyższość” warzyw pochodzących z własnej uprawy nad warzywami zakupionymi w markecie. Przewidzieliśmy również spotkania z ekspertami.

W module wiosennym znajdziecie Państwo ponadto ciekawe propozycje na aktywne spędzanie czasu przez przedszkolaków i ich rodziców. Jednocześnie zadbaliśmy o to, by jak przystało na Akademię Zdrowego Przedszkolaka, której jednym z kluczowych celów jest szeroko pojęty ekologiczny pomysł na życie, byście z naszą pomocą zorganizowali Międzynarodowy Dzień Ziemi. Będzie to doskonały moment na prezentację osiągnięć Waszych podopiecznych, jak również na dużą dawkę integracji członków społeczności przedszkolnej.

Materiały do realizacji Akcji możecie pobrać po zalogowaniu i kliknięciu w pole DOŁĄCZAM w panelu Waszego przedszkola w zakładce AKCJE AZP.

Wraz ze zbliżającą się wiosną chcemy Wam również zaprezentować nowe logo Akademii:

Mamy nadzieję, że się Wam spodoba :)

Zapraszamy do dołączenia do Akcji i pobrania materiałów!

Pozdrawiamy,

Zespół Akademii Zdrowego Przedszkolaka