Ogłoszenie wyników konkursu "Zdrowy Posiłek"!

 

Drodzy rodzice i dzieci!

 

W związku z jutrzejszym świętem i dniem wolnym, już dziś podajemy wyniki konkursu Zdrowy Posiłek, ogłoszonego w ramach II edycji akcji Piramida Żywienia Przedszkolaka. Prace, które otrzymaliśmy były tak piękne, że zainspirowały nas do kolejnego pomysłu.

 

Ponieważ nagrodzić możemy jedynie 8 osób, postanowiliśmy wydać książkę kucharską Akademii Zdrowego Przedszkolaka, która da nam okazję zaprezentować dużo więcej przepisów, a jednocześnie będzie dla Państwa piękną pamiątką ze wspólnej, rodzinnej zabawy w gotowanie. Jednak książka to dopiero pomysł, który się narodził i o jego rozwoju będziemy Państwa na bieżąco informować. A teraz wyniki konkursu:

 

MIEJSCE 1.

 

Praca, która urzekła nas pięknym wykonaniem, poczuciem humoru, wspólną rodzinną realizacją  i oczywiście spełniła kryteria zdrowego posiłku, to „Aromatyczne danie dla korsarza w rozbrykanym stanie” autorstwa Wiktora Przybylskiego z rodzicami z Przedszkola nr 4 w Koninie.

 

Gratulujemy!

 

 

   

Nagrodę w postaci Trikke model JOGO ufundowała firma Trikke Poland www.trikke.pl

 

 

MIEJSCE 2.

      

  

Zaszczytne drugie miejsce zajął posiłek Państwa Maślanków z Budzowa w składzie: Arturek, Patryczek, pani Ewelina i pan Artur. Bardzo podoba nam się, że produkty wykorzystane do przygotowania obiadu pochodzą w większości z ogrodu Państwa Maślanków, czyli zdrowiej być nie może J. A posiłek to grillowana rybka z ziemniaczkami i mizerią.

 

 

MIEJSCE 3.

      

 

Równie zaszczytne trzecie miejsce przypadło w udziale Oli Fijałkowskiej z Wyszkowa, której pomagała mama. Obie panie pięknie udokumentowały cały proces tworzenia pysznych i oryginalnych pizzerek warzywnych.

 

 

Ponadto w konkursie zostało wyróżnionych pięć dodatkowych prac autorstwa:

  • Ksawerego i Mai Panasiewicz z rodzicami
  • Marcelego Kałużnego z rodzicami z Konina
  • Oliwii Pawlik z mamą z Krakowa
  • Karoliny i Stasia Ciurlów z Krakowa
  • Państwa Łukaszewskich w składzie: Emilka (5,5 l.), Marcin (3 l.), mama Kasia i tata Waldek

 

Pozostałe nagrody w postaci e-kart na zakupy w sklepie internetowym ufundowała firma Smyk.

 

Wyróżnione prace od przyszłego tygodnia będziemy publikować na Facebooku: www.facebook.com/akademiazdrowegoprzedszkolaka

Wszystkim Państwu serdecznie gratulujemy! 

 

W sprawie potwierdzenia danych adresowych do wysyłki nagród będziemy się z każdym kontaktować telefonicznie.