„Mapa Zdrowia” – KONKURS

Ogłaszamy konkurs dla Przedszkoli na najefektowniejszą Mapę Zdrowia!

mapa zdrowia

Mapa Zdrowia jest podsumowaniem i zwieńczeniem naszego całorocznego Programu „Przedszkolak pełen zdrowia”, który realizujemy w roku edukacyjnym 2014/2015.

W tym okresie zostały przeprowadzone 4 Akcje:

- „Podróż do krainy pełnej zdrowia” – październik/listopad
- „Podróż do EKO-krainy” – grudzień/styczeń
- „Podróż do krainy aktywności” – marzec/kwiecień
- „Podróż do bezpiecznej krainy” – maj/czerwiec

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu Mapy Zdrowia, która będzie zawierała wszystkie cztery wyżej wymienione krainy. Technika wykonania – dowolna. Praca powinna być wykonana przez nauczyciela wspólnie z dziećmi.

Ocenie zostanie poddana zgodność z tematem, pomysł oraz wykonanie.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie przedstawiające wykonaną Mapę Zdrowia. Zdjęcie należy umieścić na FORUM w serwisie www.zdrowyprzedszkolak.pl w specjalnie stworzonym do tego wątku – Mapa Zdrowia - KONKURS.

Termin konkursu: 21.05 – 10.06.2015r.

UWAGA!!! Na Państwa prośby przedłużamy termin konkursu do dn. 16.06.2015r.

Nagrodzone zostaną 3 prace.

Nagrody w konkursie – zestaw zabawek z serii Kid Cars ufundował producent – firma WADER

Wader

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie przedszkola, także te które dołączyły do Akademii w późniejszym terminie i nie uczestniczyły we wcześniejszych akcjach.

Serdecznie zapraszamy!