Program „Przedszkolak Pełen Zdrowia” – zwycięzcy wyłonieni!!!

Miło nam ogłosić wyniki konkursu, będącego podsumowaniem naszego całorocznego Programu „Przedszkolak Pełen Zdrowia”. Przez cały rok szkolny 2014/2015 w ramach udziału w projekcie Akademia Zdrowego Przedszkolaka gromadziliście Państwo specjalne Punkty Zdrowia.

konkurs1
Punktowane były różne rodzaje aktywności – udział w akcjach, dodawanie sprawozdań, potwierdzenia rodziców, tworzenie galerii i inne.

Dziękujemy za Wasz aktywny udział!

Poniżej prezentujemy 6 przedszkoli, które zgromadziły największą liczbę Punktów Zdrowia:

1 miejsce

Przedszkole miejskie nr 9 w Jaśle – 2.178.000 punktów

2 miejsce

Publiczne Przedszkole nr 6 w Nowej Soli – 1.718.000 punktów

3 miejsce

Przedszkole Akademickie przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku – 1.432.000 punktów

Wyróżnienia

Samorządowe Przedszkole Nr 182 z oddziałami integracyjnymi "PRZY ŹRÓDEŁKU" w Krakowie – 1.060.500 punktów

Przedszkole Publiczne im. Sindbada Żeglarza w Niechorzu – 970.500 punktów

Specjalistyczne Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno – Rehabilitacyjne w Katowicach – 922.000 punktów

3 nagrody główne:
duży zestaw klocków (300 elementów) ufundowany przez firmę WADER

Wader

20% rabatu na jednorazowe zakupy w sklepie internetowym e-zrowyprzeszkolak.pl

AZP Jablko e-sklep

pamiątkowe tabliczki grawerowane

3 nagrody pocieszenia:

zestaw klocków Funny Blocks (180 elementów) ufundowany przez firmę WADER

Wader

10% rabatu na jednorazowe zakupy w sklepie internetowym e-zrowyprzeszkolak.pl

AZP Jablko e-sklep

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

*** Szanowni Państwo informujemy, że możecie zaobserwować na swoich kontach zmniejszenie zebranej sumy Punktów Zdrowia. Jest to spowodowane tym, że w ostatnich dniach maja nasz system informatyczny zweryfikował naliczanie punktów, tak by było ono zgodne z regulaminem. Wcześniej wkradły się pewne nieścisłości - np. za potwierdzenia rodziców naliczane było po 10 000 punktów za każdego rodzica, podczas gdy zgodnie z regulaminem taka liczba punktów powinna być przyznawana za komplet 3 potwierdzeń.

Także po tej weryfikacji liczba punktów na Państwa koncie się zmniejszyła, ale nie ma to wpływu na generalną klasyfikację, ponieważ pomniejszenie to nastąpiło na wszystkich kontach. Zapewniamy również, że zmniejszenie liczby punktów nie ma wpływu na kolejność klasyfikacji.

Informujemy również, że z dniem 31 maja, w związku z zakończeniem Programu „Przedszkolak pełen Zdrowia”, zablokowany został system naliczania Punktów Zdrowia.