Informacja dla Przedszkoli – program na rok 2015/2016

Drodzy Dyrektorzy i Nauczyciele,

Wielkimi krokami zbliża się początek nowego roku szkolnego, a wraz z nim nowe wyzwania, projekty i działania, które podejmować będziecie w Waszej codziennej pracy z dziećmi. Akademia Zdrowego Przedszkolaka jak zawsze w czasie wakacji intensywnie pracuje, aby przygotować dla Was i Waszych podopiecznych program edukacyjny, który, mamy nadzieję, po raz kolejny spotka się z Waszym uznaniem i chętnie przyłączycie się do niego.

rok szkolny

Jak co roku przygotowujemy dla Was scenariusze warsztatów dla dzieci wraz z atrakcyjnymi pomocami dydaktycznymi. Ponadto, wraz z naszymi Partnerami, przygotowujemy wyjątkowe konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, jakich u nas jeszcze nie było.

Ponieważ coraz częściej otrzymujemy od Was maile i telefony z pytaniami o nasz program edukacyjny na rok 2015/2016 pragniemy Was oficjalnie poinformować, że zostanie on ogłoszony w połowie września. Program zostanie opublikowany na naszej stronie www. Wówczas będziecie mogli również dołączać do naszej pierwszej jesiennej Akcji.

Już teraz możemy zdradzić Wam, że tym razem udamy się w wyjątkową podróż śladami polskich twórców dla dzieci. Wspólnie z bardziej i mniej znanymi autorami zanurzymy się w świecie szeroko pojmowanego zdrowia. Zgodnie z ideologią Akademii w naszych scenariuszach nie zabraknie tematyki zdrowego żywienia, aktywności fizycznej, ekologii, higieny oraz inteligencji emocjonalnej.

Poniżej prezentujemy ogólny harmonogram naszych Akcji edukacyjnych.

Harmonogram Akcji

- Akcja jesienna (akcja XVI) - październik/listopad 2015
- Akcja zimowa (akcja XVII) – grudzień/styczeń 2015/2016
- Akcja wiosenna (akcja XVIII) – marzec/kwiecień 2016
- Akcja letnia (akcja XIX) – maj/czerwiec 2016

Jednocześnie informujemy Was, że w nowym roku edukacyjnym zmianie ulegnie mechanizm dołączania do Programu i zasady udziału w Akcjach. O szczegółach dowiecie się w połowie września. Zaglądajcie zatem regularnie na naszą stronę www.

Pozdrawiamy, Zespół Akademii Zdrowego Przedszkolaka