Klub fitness on-line - daj dobry przykład swoim dzieciom!

Dziecko uczy się przez naśladownictwo – potwierdzi nam to każdy psycholog. Jeśli podamy dziecku na obiad gotowane mięsko z dużą porcją surowych warzyw, a sami zaserwujemy sobie schabowego z frytkami, to możemy być pewni, że nie wykształcimy w nim właściwych nawyków żywieniowych. To samo dotyczy aktywności fizycznej. Jeśli nasze dziecko będzie widziało rodzica wiecznie siedzącego na kanapie, to nawet najgorętsze zachęcanie malucha do aktywności nie okaże się skuteczne. Jak zatem możesz zmotywować dziecko do zdrowego trybu życia? Zacznij sam tak żyć!

Fotolia 85650331 Subscription Monthly XL

Praca, stres, brak czasu – wiecznie szukamy wymówek żeby usprawiedliwić się od braku aktywności. Większość z nas teoretycznie chciałaby zmienić tryb życia, często trochę schudnąć, ale zazwyczaj odkładamy decyzję o zmianie na dalsze, lepsze czasy, które zazwyczaj nie następują… Owszem, zazwyczaj dbamy o to, aby nasze dziecko było zdrowe, aktywne i wysportowane. Ale my? Kiedy ostatnio zrobiłeś/aś coś dla siebie?

Wasze dzieci w swoich przedszkolach biorą udział w projekcie Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Podczas zajęć uczą się odróżniać zdrowe produkty od niezdrowych, dowiadują się dlaczego warto zdrowo jeść i być aktywnym. Jednak wiedza, którą zdobędą w przedszkolu przyniesie pełny rezultat dopiero wtedy, kiedy w domu wspólnie będziecie kontynuować zdrowy i aktywny tryb życia, a to wymaga również Rodzicu - Twojej aktywności!

Zdajemy sobie sprawę, że najtrudniej jest zacząć. Dlatego polecamy Wam nowoczesne narzędzie, które pomoże Wam zadbać o swoją sylwetkę. Zapraszamy Was do lionfitness.pl – największej w Polsce platformy on-line oferującej skuteczną dietę i programy treningowe. W jednym miejscu otrzymasz specjalnie przygotowany dla Ciebie jadłospis i/lub program treningowy – dobrany do Twoich preferencji, stanu zdrowia i obecnej formy. Dzięki temu otrzymasz ściśle dopasowane do Ciebie menu oraz zestawy ćwiczeń, które pomogą Ci bezpiecznie i skutecznie osiągnąć cel. A wszystko to w zaciszu Twojego domu, wystarczy tylko komputer z podłączeniem do internetu.

Lionfitness daje możliwość indywidualnego dopasowania diety oraz efektywnego treningu uwzględniającego potrzeby i możliwości ćwiczącego. Użytkownicy serwisu Lionfitness mają także bezpłatny dostęp do bardzo wielu treści i narzędzi: stale wzbogacanej bazy artykułów, analizatora diety, różnych kalkulatorów, testów sprawnościowych, blogów.

Wyjątkowa opcja treningu w technologii LIVESTREAMING daje Ci możliwość wzięcia udziału w treningu personalnym lub zajęciach aerobiku, wszędzie tam gdzie jesteś, mając pod ręką laptopa, tablet lub nawet smartfona.

Aby trafić w urozmaicone upodobania żywieniowe każdego Klienta, przygotowano aż cztery autorskie typy diet odchudzających oraz zdrowotnych. Dzięki temu możesz wybrać, dietę bezmięsną (VEGE), o obniżonym indeksie glikemicznym (IG), z obniżoną zawartością tłuszczu (LOW FAT) lub o podwyższonej zawartości białka (PRO).

Lionfitness.pl to także największą baza filmów demo – jest ich ponad 2000. Dzięki temu, każdy użytkownik portalu może obejrzeć realną prezentację ćwiczeń, unikając tym samym błędów i nie narażając się na ryzyko kontuzji. Przez cały czas możesz skorzystać również ze wsparcia ekspertów, którzy pomogą Ci gdy zabraknie Ci motywacji, będziesz potrzebował wsparcia w zakresie diety lub treningu, albo pomocy w rozwiązaniu problemów natury technicznej.

Dieta i trening z Lionfitness to pewny i skuteczny sposób na osiągnięcie celu. To przede wszystkim doskonała motywacja do regularnych ćwiczeń i diety. Dzięki temu zaczniesz żyć aktywnie i dawać „żywy” przykład swojemu dziecku.

Zacznij już dziś! Wejdź na www.lionfitness.pl i wybierz program skrojony na Twoją miarę. Dla Rodziców z Akademii Zdrowego Przedszkolaka przygotowaliśmy specjalny rabat. Przy zamawianiu wpisz hasło "START", a otrzymasz 50% rabatu na pakiety Podstawowy oraz Premium!

logoLionFitness