×

Ostrzeżenie

JFolder::create: Ścieżki nie ma wśród ścieżek open_basedir

JFolder::create: Ścieżki nie ma wśród ścieżek open_basedir

Admin

Admin


Drodzy Dyrektorzy i Nauczyciele!

Otrzymujemy mnóstwo telefonów oraz maili w związku z planami na najbliższy rok edukacyjny, z zapytaniami o warsztaty żywieniowe i dalszą współpracę.
Od kilku miesięcy jesteśmy w stanie reorganizacji, dzięki której nasze Akcje oraz wszystkie pozostałe działania będą miały kompleksowy charakter, docierając zarówno do Was, do dzieci, ale też, a nawet możemy powiedzieć: w szczególności, do rodziców.

wtorek, 18 lipiec 2017 00:00

Plaga otyłości wśród polskich dzieci

Zazwyczaj gdy w opinii publicznej poruszany jest temat otyłości – nasze oczy kierują się w stronę Stanów Zjednoczonych i jej mieszkańców. Jednak zatrważająca staje się polska rzeczywistość. Zaobserwowano wzrastającą liczbę dzieci borykających się już od najmłodszych lat z nadwagą czy otyłością. Jak się okazuje nasz kraj mieści się w pierwszej piątce, gdy mówimy o chorobach cywilizacyjnych wyżej wspomnianych.

środa, 19 kwiecień 2017 00:00

Ankieta

Zapraszamy Państwa do wypełnienia krótkiej ankiety.Zebrane w ten sposób informacje pomogą nam udoskonalić nasza ofertę oraz lepiej poznać potrzeby naszej społeczności Przedszkoli

czwartek, 13 kwiecień 2017 00:00

Zdrowsze alternatywy wielkanocnych potraw

Potrawy Wielkanocne mogą być lekkie, zdrowe i bardzo smaczne. Wystarczy delikatnie zmodyfikować tradycyjny przepis zastępując majonez dojrzałym awokado, kiełbasę piersią z indyka, czy mąkę pszenną kaszą jaglaną. Poniższe przepisy zachwycą nie tylko dorosłych ale i najmłodszych członków każdej rodziny.

piątek, 16 grudzień 2016 00:00

Rozstrzygnięcie konkursu Jordan 2016

Konkurs „Przybory do higieny jamy ustnej Smoka Jordana” rozstrzygnięty! 

Miło nam ogłosić wyniki konkursu dla przedszkoli „Przybory do higieny jamy ustnej Smoka Jordana”. Zasypaliście nas mnóstwem przepięknych zdjęć. Na stronie konkursowej pojawiło się ich ponad 600!!! Wasza kreatywność i zaangażowanie po raz kolejny nas mile zaskoczyły. Przygotowanie zajęć edukacyjnych i prac wymagało ogromnego wysiłku z Waszej strony! I to nas bardzo cieszy!

Zainteresowanie konkursem, który zorganizowaliśmy wspólnie z marką Jordan przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymaliśmy od Was 461 prac! A wszystkie piękne i oryginalne. Sami przyznacie, że wyłonienie spośród nich 4 zwycięskich nie było łatwe.

A walczyć było o co – 4 komputery wraz z drukarkami!

Rozpoczynamy nowy cykl akcji edukacyjnych Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Tym razem wspólnie ze znanymi twórcami dla dzieci zapraszamy najmłodszych w bajkową podróż do krainy zdrowia.

czwartek, 28 maj 2015 02:00

Kolorowanki na dzień dziecka

DZIEŃ DZIECKA Z AKADEMIĄ ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA! NIESPODZIANKA DLA WASZYCH DZIECI OD AZP - KOLOROWANKI Z NASZYMI BOHATERAMI DO WYDRUKOWANIA I KOLOROWANIA.

ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY I SZCZĘŚLIWEGO DNIA DZIECKA!!!

Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi we wspólną podróż do Krainy Aktywności

Drodzy Rodzice,

Wasze dzieci wspólnie z nauczycielami w przedszkolu, realizując program Akademii Zdrowego Przedszkolaka, tym razem udały się w podróż do Krainy Aktywności. Podczas tej podróży uczą się m.in. o tym po co uprawiać warzywa, jakie są zalety prowadzenia własnego mini-ogródka oraz nabywają umiejętności praktycznych związanych z założeniem takiego przyprzedszkolnego, przydomowego lub parapetowego ogródka.

Zapraszamy Was abyście również dołączyli się do tej podróży. Poniżej przedstawiamy krótką prezentację, która pozwoli Wam zrozumieć wartości, które poprzez nauczycieli przedszkolnych chcemy przekazać Waszym dzieciom. Również Was zapraszamy do aktywnego włączenia się we wspólną edukację Waszych pociech. Zapraszamy do obejrzenia!

Strona 1 z 12